LEŠTĚNÍ A RENOVACE

KAROSERIE

Lak zbavíme jemných rýh i hlubší škrábanců a odřenin způsobených špatným parkováním nebo zákeřným štěrkem. Leštěním opravíme také zašlé a přesušené laky, které již ztratily svůj lesk. Ochráníme lak na dlouhé měsíce před poškozením i nečistotami.

SVĚTLOMETY

Předním světlometům i zadním svítilnám navrátíme původní průzračnost a zrcadlový lesk. Průzračnost světel není jen designovou záležitostí. Díky renovaci zajistíme ideální propustnost světla a viditelnosti za jízdy.

ALU DISKY

Každý kousek na vašem voze si zaslouží tu nejlepší péči. Nejen u nás platí rčení, že kola dělají automobil tím, čím je. Proto se detailně věnujeme i elektronům. Elektrony do detailu umyjeme a vyleštíme do jejich původní krásy.

OCHRANA LAKU

KERAMICKÁ OCHRANA

Nadstandardně vysoký stupeň odolnosti laku vám snadno zajistí keramická ochrana.

Keramická ochrana zvyšuje mechanickou odolnost laku a zajišťuje mu nadstandardně vysoký stupeň ochrany. Mimo laku jsou s keramickou ochranou také dokonale ochráněny také disky kol a reflektory.

Vysoký stupeň mechanické odolnosti.

Skvělá ochrana před UV zářením.

Velice snadná údržba vozu.

Usnadnění odvodu vody – efekt stékajících kapek.

Zvýraznění vysoké hloubky laku a zdůraznění lesku laku.

Dlouhá životnost až 24 měsíců

Základem je mít dokonale vyčištěný a vyleštěný povrch. Keramickou ochranu proto aplikujeme vždy až po předešlé strojní korekci laku. A to i u nových vozů. Je důležité počítat s tím, že se jedná o časově náročný úkon. Váš automobil tak u nás může zůstat i několik dní. Tento program je navíc velice individuální.

VOSKOVÁNÍ

Extra lesk navíc, skvělá ochrana a pohodovější běžná údržba díky vrchní vrstvě kvalitního vosku. Lak automobilu je vystaven nepříznivým vlivům, ale správně aplikovaná vrstva vosku výrazně prodlužuje jeho životnost.

 

Jak probíhá voskování auta?

Ke každému autu přistupujeme individuálně. Před nanesením tvrdých vosků je proveden důkladný peeling a odmaštění celého laku, díky kterému se odstraní i ty nejmenší nečistoty. Poté je vosk jemně vmasírován na celou karoserii vozu speciální houbičkou. Po nanesení vosku je celá karoserie rozleštěna mikrofázovou utěrkou do zářivého lesku.

Účelem navoskovaného auta je nejen zářivý lesk, ale také ochrana před všemi myslitelnými vlivy a nečistotami jako je např. hmyz, UV záření, či sůl.

RENOVACE KŮŽE

PŘIPRAVUJEME

RENOVACE ČÁSTÍ INTERIÉRU

PŘIPRAVUJEME

ZASLAT DOTAZ K TĚMTO SLUŽBÁM