Naše služby

DETAILING VOZŮ V 6 KROCÍCH

 

HAND WASH 6 EASY STEPS jsou produkty vytvořeny z profesionální anglické autokosmetiky. Díky vyváženému pH neutrálnímu složení jsou exteriér produkty doporučeny i na mytí automobilů již ochráněných voskem anebo nano-keramickou ochranou.

HAND WASH 6 EASY STEPS je do detailu vyladěný komplexní systém určený pro majitele auta, pro kterého je péče o čistotu automobilu potěšením a koníčkem. Jelikož je toto naše hlavní náplň, rozhodli jsme se pro spolupráci s touto firmou.

6 JEDNODUCHÝCH KROKŮ SYSTÉMU AUTOKOSMETIKA HAND WASH

  1. odstranění hmyzu a silniční špíny
  2. umytí a ochrana nano šamponem
  3. čištění vnitřních plastů a čalounění
  4. impregnace a ochrana vnitřních plastů
  5. čištění oken a zrcátek
  6. lesklá impregnace a ochrana pneumatik

RENOVACE LAKU

Nabízíme jednokrokové a dvoukrokové leštění karoserie s následnou ochranou laku dle individuální konzultace. Používáme 3 velikosti leštiček značky Rupes, kotouče bereme od značky Zvizzer i s lešticími pastami, které máme odzkoušené.

Mimo renovace laku samozřejmě nabízíme i renovaci světlometů s následnou ochranou, které je možné také rezervovat pomocí našeho rezervačního formuláře.

VOSKOVÁNÍ VOZU

10331

Používáme nejoblíbenější tvrdý systetický vosk na světě ve zcela inovovaném složení značky SOFT99, vyrobeno v Japonsku

New Fusso Coat tvoří trvanlivý, až 12 měsíců odolný, hydrofobní ochranný povlak. Díky speciálním fluorpolymerům povrchová vrstva účinně snižuje adhezi nečistot a pomáhá odvádět vodu. Lak je chráněn před nepříznivými vlivy atmosférických faktorů, jako je kyselý déšť nebo UV záření, stejně jako proti silniční soli.

New Fusso Coat je vyráběn ve 2 variantách
Dark – pro teplé a tmavé barvy laků (černá, červená, modrá, apod.)
Light – pro studené a světlé barvy laků (stříbrná, šedá, světle modrá, žlutá, apod.)

KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

Gyeon nabízí ucelenou řadu prvotřídních a kvalitních produktů. Jsou důkladně testovány tak, aby uspokojily potřeby nadšenců do automobilů, stejně jako náročné požadavky profesionálů. Ve společnosti Gyeon nešetříme úsilím a náklady, abychom vám poskytli co nejvíce inovativní řešení – což vždy přináší výjimečné výsledky a zajišťuje vaši spokojenost.

Vzhledem k tloušťce křemičitého povlaku nedochází k poškrábání a vyblednutí laku, které se může vyskytnout během mytí nebo v důsledku vystavení žíravinám, např. trusům ptáků, barvě, takže povrch zůstává neporušený. Navíc je zcela odolný vůči chemickým látkám s pH mezi 2 a 11, což činí povlak neuvěřitelně odolný proti častému mytí. Jediný způsob odstranění povlaku je použití profesionálních, intenzivních brusiv.

 

Gyeon Q² SYNCRO

0
MĚSÍCŮ
0
KILOMETRŮ

Gyeon Q² MOHS

0
MĚSÍCŮ
0
KILOMETRŮ

KERAMICKÁ OCHRANA OSTATNÍCH POVRCHŮ

Gyeon Q² Trim

Ochrana plastů a světel proti UV záření na 12 měsíců.

Gyeon Q² Rim

Sealant ochrání ráfky na 12 měsíců.

Gyeon Q² LeatherShield

Ochrání kožené sedačky na 1 rok – 20.000 km

Gyeon Q² View

V praxi tekuté stěrače, životnost 1 rok

ODVEZEME, PŘIVEZEME

Nemáte čas přijet se svým vozem k nám nebo jen chcete svůj čas lépe využít? Tato možnost je přesně pro Vás.

MOBILNÍ ČIŠTĚNÍ

Přijedeme až k domu a auto vyčistíme se stejným efektem jako kdyby bylo u nás v garáži. Jedinou podmínkou pro tuto službu je připojení k elektrické přípojce – kvůli vysavači, případně tepovači. Doprava po Mladé Boleslavi a okolí 5 km zdarma, poté za každý 1 km = 5 Kč.

DOVOZ VAŠEHO VOZU

Přijedeme pro Vaše auto za stejných podmínek – doprava po Mladé Boleslavi a okolí 5 km zdarma, poté za každý 1 km = 5 Kč. Auto u nás vyčistíme podle programu, který si rezervujete a následně si ho budete moci vyzvednout nebo Vám ho za stejných podmínek zase přivezeme až domů.

VÝROBA SAMOLEPEK

Nově nabízíme možnost vyřezání jakéhokoliv druhu samolepek, momentálně do velikost 30x30cm, např. Instagram, logo, telefonní číslo, webové stránky apod.

Máme výběr z velkého množství barev, které máme skladem, speciálně samolepky (třpitivé apod.) řešíme individuálně.