Naše služby

DETAILING VOZŮ V 6 KROCÍCH

 

HAND WASH 6 EASY STEPS jsou produkty vytvořeny z profesionální anglické autokosmetiky. Díky vyváženému pH neutrálnímu složení jsou exteriér produkty doporučeny i na mytí automobilů již ochráněných voskem anebo nano-keramickou ochranou.

HAND WASH 6 EASY STEPS je do detailu vyladěný komplexní systém určený pro majitele auta, pro kterého je péče o čistotu automobilu potěšením a koníčkem. Jelikož je toto naše hlavní náplň, rozhodli jsme se pro spolupráci s touto firmou.

6 JEDNODUCHÝCH KROKŮ SYSTÉMU AUTOKOSMETIKA HAND WASH

  1. odstranění hmyzu a silniční špíny
  2. umytí a ochrana nano šamponem
  3. čištění vnitřních plastů a čalounění
  4. impregnace a ochrana vnitřních plastů
  5. čištění oken a zrcátek
  6. lesklá impregnace a ochrana pneumatik

RENOVACE LAKU

Nabízíme jednokrokové a dvoukrokové leštění karoserie s následnou ochranou laku dle individuální konzultace. Používáme 3 velikosti leštiček značky Rupes, kotouče bereme od značky Zvizzer i s lešticími pastami, které máme odzkoušené.

Mimo renovace laku samozřejmě nabízíme i renovaci světlometů s následnou ochranou, které je možné také rezervovat pomocí našeho rezervačního formuláře.

VOSKOVÁNÍ VOZU

10331

Používáme nejoblíbenější tvrdý systetický vosk na světě ve zcela inovovaném složení značky SOFT99, vyrobeno v Japonsku

New Fusso Coat tvoří trvanlivý, až 12 měsíců odolný, hydrofobní ochranný povlak. Díky speciálním fluorpolymerům povrchová vrstva účinně snižuje adhezi nečistot a pomáhá odvádět vodu. Lak je chráněn před nepříznivými vlivy atmosférických faktorů, jako je kyselý déšť nebo UV záření, stejně jako proti silniční soli.

New Fusso Coat je vyráběn ve 2 variantách
Dark – pro teplé a tmavé barvy laků (černá, červená, modrá, apod.)
Light – pro studené a světlé barvy laků (stříbrná, šedá, světle modrá, žlutá, apod.)

KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

Gyeon nabízí ucelenou řadu prvotřídních a kvalitních produktů. Jsou důkladně testovány tak, aby uspokojily potřeby nadšenců do automobilů, stejně jako náročné požadavky profesionálů. Ve společnosti Gyeon nešetříme úsilím a náklady, abychom vám poskytli co nejvíce inovativní řešení – což vždy přináší výjimečné výsledky a zajišťuje vaši spokojenost.

Vzhledem k tloušťce křemičitého povlaku nedochází k poškrábání a vyblednutí laku, které se může vyskytnout během mytí nebo v důsledku vystavení žíravinám, např. trusům ptáků, barvě, takže povrch zůstává neporušený. Navíc je zcela odolný vůči chemickým látkám s pH mezi 2 a 11, což činí povlak neuvěřitelně odolný proti častému mytí. Jediný způsob odstranění povlaku je použití profesionálních, intenzivních brusiv.

 

Gyeon Q² SYNCRO

0
MĚSÍCŮ
0
KILOMETRŮ

Gyeon Q² MOHS

0
MĚSÍCŮ
0
KILOMETRŮ

KERAMICKÁ OCHRANA OSTATNÍCH POVRCHŮ

Gyeon Q² Trim

Ochrana plastů proti UV záření na 12 měsíců

Gyeon Q² Rim

Sealant ochrání ráfky na 12 měsíců

Gyeon Q² LeatherShield

Ochrání kůži na 1 rok – 20.000 km

Gyeon Q² View

V praxi tekuté stěrače, životnost 1 rok

ODVEZEME, PŘIVEZEME

Nemáte čas přijet se svým vozem k nám nebo jen chcete svůj čas lépe využít? Tato možnost je přesně pro Vás.

MOBILNÍ ČIŠTĚNÍ

Přijedeme až k domu a auto vyčistíme se stejným efektem jako kdyby bylo u nás v garáži. Jedinou podmínkou pro tuto službu je připojení k elektrické přípojce – kvůli vysavači, případně tepovači. Doprava po Mladé Boleslavi a okolí 5 km zdarma, poté za každý 1 km = 5 Kč.

DOVOZ VAŠEHO VOZU

Přijedeme pro Vaše auto za stejných podmínek – doprava po Mladé Boleslavi a okolí 5 km zdarma, poté za každý 1 km = 5 Kč. Auto u nás vyčistíme podle programu, který si rezervujete a následně si ho budete moci vyzvednout nebo Vám ho za stejných podmínek zase přivezeme až domů.