NAŠE SLUŽBY

CO VŠE VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

ODVEZEME, PŘIVEZEME

Nemáte čas přijet se svým vozem k nám nebo jen chcete svůj čas lépe využít? Tato možnost je přesně pro Vás.

MOBILNÍ ČIŠTĚNÍ

Přijedeme až k domu a auto vyčistíme se stejným efektem jako kdyby bylo u nás v garáži. Jedinou podmínkou pro tuto službu je připojení k elektrické přípojce – kvůli vysavači, případně tepovači. Doprava po Mladé Boleslavi a okolí 5 km zdarma, poté za každý 1 km = 5 Kč.

 

DOVOZ VAŠEHO VOZU

Přijedeme pro Vaše auto za stejných podmínek – doprava po Mladé Boleslavi a okolí 5 km zdarma, poté za každý 1 km = 5 Kč. Auto u nás vyčistíme podle programu, který si rezervujete a následně si ho budete moci vyzvednout nebo Vám ho za stejných podmínek zase přivezeme až domů.

 

ČIŠTĚNÍ A DETAILING

VÍCE INFORMACÍ O POUŽÍVANÝCH TECHNOLOGIÍCH

SHRNUTÍ SLUŽBY

Čištění interiéru je nejvíce zanedbávaná údržba vozu.
Jak často auto vysáváte? Jak často čistíte všechny části interiéru? Používáte vhodné přípravky s déle trvajícím efektem nebo tento fakt více neřešíte? Čistíte opravdu každé zapadlé místo ve voze? Demontujete při vysávání sedačky, abyste se dostaly opravdu všude?
My se za vše postaráme o Vás ať už je to jakkoliv. Máme certifikaci a dlouhodobou zkušenost s čištěním všech typů vozidel.

Vyluxování celého vozu (sedačky, podlaha, koberce). Používáme kvalitní dvoumotorový vysavač, který ve Vašem voze nenechá sebemenší znečištění.

Luxování zavazadlového prostoru odlišujeme jako jednotlivou službu, protože to bývá nejvíc náročné místo na čištění (ne v každém případě).
Jak bylo zmíněno, používáme dvoumotorový vysavač pro vysávání mokrých a suchých nečistot značky Kärcher. Díky vysoké sací síle a výkonnému patronovému filtru nepředstavují veškeré druhy prachu, kapalin nebo hrubé nečistoty jakýkoli problém.

Čištění interiéru je jeden z nejdelších procesů vůbec. Zahrnuje celou řadu služeb a použité chemie a různých typů hadříků, štětečků, kartáčů, atd.

K čištění Vašeho interiéru používáme tu nejkvalitnější a nejšetrnější autochemii, na různá místa dokonce různé značky. Za zmínku stojí Chemical Guys, MAFRA nebo NERTA. Více informací o každé službě se můžete dozvědět na stránce s rezervačním formulářem, kde má každá služba svůj detailní popis.

Mimo jiné čistíme Váš interiér také parním čističem, který za sebou nenechá ve voze jedinou bakterii.

Vaše vozidlo předáme vždy jako nové a ve vůni. Většina čistící chemie sama o sobě příjemně auto provoní, kromě toho nabízíme vyvonění vozu, jak samostatně, tak navíc při tepování. Momentálně máme k dispozici tyto vůně:

Vůně nového vozu
Borůvka a pižmo
Připravujeme tyto vůně:

Citrus mix
Vanilka

RUČNÍ MYTÍ VOZŮ

VÍCE INFORMACÍ O POUŽÍVANÝCH TECHNOLOGIÍCH

Pro ruční mytí používáme speciální šampon, který myje a leští najednou při jednom použití a přitom na každém typu karosérie zanechá krycí vrstvu.

Šampon je obohacen voskem rostlinného původu s vysokou přilnavostí, který poskytne karosérii i u starších vozidel maximální lesk a krytí.

Pro náročnější klienty, kteří již auto mají čisté a navoskované používáme EcoSmart šampony značky Chemical Guys – jedná se o unikátní směs Hyper – povrchově aktivních látek sealantů ( NANO ) + Brazilského Carnaubského vosku a jemných přísad s mazivy.

Jakmile se nastříká na povrch dokáže zvednout + emulgovat nečistoty od povrchu které obalí přísadami a mazivy a tím zabránit poškrabání povrchu

Pro čištění alu kol používáme pH neutrální, nežíravý čistič. Nestéká z povrchu, důsledně rozpouští nečistoty. Mytí probíhá bez mechanického drhnutí, čistič neškrábe ošetřované povrchy. Odstraňuje brzdový prach, silniční špínu a kontaminace. Maximálně šetrný k povrchu kol lakovaných, chromovaných, nerezových, kompozitových a také pro kola potažené folií.

Pomocí naší chemie vrátíme také Vašim pneumatikám čistotu a dlouhotrvající efekt černé.

K sušení vozu používáme 2 druhy prémiových sušících ručníků s ultra hlubokými vlákny značky Auto Finesse. Nepouští vlákna a tloušťka materiálu s gramáží 1200 g/m2 zaručuje rychlé vsakování tekutin a leštění bez jakéhokoli poškrábání nebo zanechání šmouh na povrchu.

SHRNUTÍ SLUŽBY

Díky našim přípravkům bude Vaše auto nejen čisté, ale také chemicky dekontaminované, navoskované, lesklé a ručně vysušené do každého detailu.
Žádný druh znečištění, polétavá rez, extrémně znečištěná kola ať už hliníková, chromová nebo potažená folií pro nás není problém.
Pro náročnější klienty, kteří již auto mají čisté a navoskované používáme EcoSmart šampony značky Chemical Guys – jedná se o unikátní směs Hyper – povrchově aktivních látek sealantů ( NANO ) + Brazilského Carnaubského vosku a jemných přísad s mazivy.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

VÍCE INFORMACÍ O POUŽÍVANÝCH TECHNOLOGIÍCH

SHRNUTÍ SLUŽBY

Doplňkovými službami jsou označovány procesy čištění, které nejsou nezbytné pro každý čištěný vůz a je tak na Vás, které si zvolíte k Vašemu programu čištění.
Na výběr máme opravdu široké množství – tepování (čištění mokrou cestou), parní čištění a desinfekce, čištění stropnice, čištění kůže, čištění dětských autosedaček, kvalitní tekuté stěrače, renovace a leštění světlometů a mnoho dalšího.

Princip tepování – extrakce spočívá v tlakovém vstřikování čisticího roztoku do hloubky vláken čalounění a koberců a jeho následném odsátí společně s nečistotami do sběrné nádoby extraktoru. Během procesu čištění dochází k proprání i regeneraci vláken tkaniny. Koberec i čalounění zůstává vlhké několik hodin. Doba schnutí je závislá na materiálu, klimatických podmínkách a na míře znečištění. Čištěný povrch však nikdy nesmí schnout déle než 24 hodin.

Jedná se o nejúčinnější princip chemického čištění a regenarace.

Naše technologie parního čištění je založena na nízkém tlaku a vysoké teplotě suché páry. Tato technologie je osvědčená jako efektivní proti průmyslovým nečistotám a mastnotě.

Technologie na bázi páry má vysokou účinnost a sterilizační schopnosti.

Leštění světlometů pomocí speciálních past a samozřejmě kvalitní leštičky. Žádné sady na rozlešťování, ale kvalitní práce.

Světlomet po repasi a broušení zaručuje průzračnost, obnoví lesk a optiku. Renovace světlometů zajišťují lesk a průzračnost.

Renovace laku

RENOVACE LAKU

Nabízíme rozleštění karoserie Vašeho vozu od jednokrokového až po tříkrokové – možnost renovace celého vnějšku nebo jen některých částí vozu za nejlepší ceny. Individuálně nabídneme samozřejmě také následnou ochranu laku po renovaci. Mimo to nabízíme také další služby jako renovace světlometů, renovace sloupků a mnoho dalšího

Renovace řešíme individuálně, abychom je mohli přizpůsobit časově s ostatními rezervacemi, proto nás neváhejte kontaktovat

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA SAMOLEPEK

Nově možnost návrhu samolepek řezaných přímo u nás na plotru. Výběr z mnoha barevných kombinací folie.

Možnost vyřezávání loga, značky, text dle fontu a velikosti, obrázky, Instagram s návrhem stylu loga a výběrem fontu, stínítka čelního skla, potisk triček, mikin, apod.

Na počkání, rozměry 60x500cm max. Oblíbené varianty samolepek naleznete i na našem e-shopu, kde postupně budeme doplňovat další k prodeji

Zakázková výroba samolepek
Zakázková výroba samolepek
Diagnostika osobních vozů

DIAGNOTIKA OSOBNÍCH VOZŮ

Kompletní výpisy závad, kontrola skutečného stavu tachometru, vypnutí funkce automatického vypínání a startování motoru, vypnutí zvukové signalizace nezapnutých pásů, dení svícení, US svícení, apod.
Koncern VW (Škoda, Seat, Volkswagen, Audi) vám můžeme diagnostikovat a kódovat originálním diagnostickým přístrojem VCDS (VAG).
V našem portfoliu se nachází také profesionální diagnostické zařízení značky DELPHI DS150.

Vaše vozidlo můžeme diagnostikovat přímo u vás doma a to v okolí Mladé Boleslavi. Pro více informací nás kontaktujte.

ČIŠTĚNÍ OZONEM

Chcete mít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů, virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Řešením je OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo. Ozon je plyn, který se dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Ozon je 3000x rychlejší než chlór.

Spolu s dezinfekcí je doporučena výměna kabinového filtru, skrz který proudí vzduch zvenčí do vozu. Dezinfekce klimatizace je prováděna na počkání a trvá zhruba 30 minut. Výměna kabinového filtru trvá zhruba 5 – 15 minut podle daného vozu.

Doporučujeme: Pro dosažení nejlepších  výsledků dezinfekce a odstranění zápachů by měl být vůz předem důkladně vysátý, vyčištěný mokrou cestou  a vyměněn kabinový filtr.

Jak dlouho by mělo ošetření ozonem probíhat?

Slabě znečištěné vozidlo

ve vozidle se nekouří, nevozí zvířata

30 minut + 20 minut odvětrání

0,- Kč

Středně znečištěné vozidlo

ve vozidle se nepravidelně kouří nebo vozí zvířata

60 minut + 20 minut odvětrání

0,- Kč

Silně znečištěné vozidlo

ve vozidle se pravidelně kouří nebo vozí zvířata

120 minut

0,- Kč

NAŠE ZNAČKY

Rupes logo
Kärcher logo
AR Blue Clean logo
Gyeon logo
Mafra logo
Rupes logo
Kärcher logo
AR Blue Clean logo
gamer-corp-white
Mafra logo

LEŠTĚNÍ A RENOVACE

KAROSERIE

Lak zbavíme jemných rýh i hlubší škrábanců a odřenin způsobených špatným parkováním nebo zákeřným štěrkem. Leštěním opravíme také zašlé a přesušené laky, které již ztratily svůj lesk. Ochráníme lak na dlouhé měsíce před poškozením i nečistotami.

SVĚTLOMETY

Předním světlometům i zadním svítilnám navrátíme původní průzračnost a zrcadlový lesk. Průzračnost světel není jen designovou záležitostí. Díky renovaci zajistíme ideální propustnost světla a viditelnosti za jízdy.

ALU DISKY

Každý kousek na vašem voze si zaslouží tu nejlepší péči. Nejen u nás platí rčení, že kola dělají automobil tím, čím je. Proto se detailně věnujeme i elektronům. Elektrony do detailu umyjeme a vyleštíme do jejich původní krásy.

OCHRANA LAKU

KERAMICKÁ OCHRANA

Nadstandardně vysoký stupeň odolnosti laku vám snadno zajistí keramická ochrana.

Keramická ochrana zvyšuje mechanickou odolnost laku a zajišťuje mu nadstandardně vysoký stupeň ochrany. Mimo laku jsou s keramickou ochranou také dokonale ochráněny také disky kol a reflektory.

Vysoký stupeň mechanické odolnosti.

Skvělá ochrana před UV zářením.

Velice snadná údržba vozu.

Usnadnění odvodu vody – efekt stékajících kapek.

Zvýraznění vysoké hloubky laku a zdůraznění lesku laku.

Dlouhá životnost až 24 měsíců

Základem je mít dokonale vyčištěný a vyleštěný povrch. Keramickou ochranu proto aplikujeme vždy až po předešlé strojní korekci laku. A to i u nových vozů. Je důležité počítat s tím, že se jedná o časově náročný úkon. Váš automobil tak u nás může zůstat i několik dní. Tento program je navíc velice individuální.

VOSKOVÁNÍ

Extra lesk navíc, skvělá ochrana a pohodovější běžná údržba díky vrchní vrstvě kvalitního vosku. Lak automobilu je vystaven nepříznivým vlivům, ale správně aplikovaná vrstva vosku výrazně prodlužuje jeho životnost.

 

Jak probíhá voskování auta?

Ke každému autu přistupujeme individuálně. Před nanesením tvrdých vosků je proveden důkladný peeling a odmaštění celého laku, díky kterému se odstraní i ty nejmenší nečistoty. Poté je vosk jemně vmasírován na celou karoserii vozu speciální houbičkou. Po nanesení vosku je celá karoserie rozleštěna mikrofázovou utěrkou do zářivého lesku.

Účelem navoskovaného auta je nejen zářivý lesk, ale také ochrana před všemi myslitelnými vlivy a nečistotami jako je např. hmyz, UV záření, či sůl.

RENOVACE KŮŽE

PŘIPRAVUJEME

RENOVACE ČÁSTÍ INTERIÉRU

PŘIPRAVUJEME

GALERIE

PRO OBCHODNÍ NEBO OBECNÉ DOTAZY VYUŽÍVEJTE NAŠI KONTAKTNÍ STRÁNKU